עדכונים

צפון תל אביב: תחנת הדרכה של מד"א

אתר צפון תל אביב הלך לתומו במרכז שוסטר ברמת אביב ג', כאשר לפתע שני נציגי מד"א הציעו לו לבוא להדרכה אישית קצרה בנושא החייאה, כולל אפשרות להתרשם להתרשמות מניידות האמבולנס.

מגן דוד אדום הציג ביום רביעי  12.7.17 ניידות עזרה ראשונה להתרשמות הציבור ולמתן הסברים מפורטים בנושא. בנוסף, נציגי מד"א מציעים בו במקום הדרכות החייאה למבוגרים ולתינוקות. ההדרכות קצרות, ממוקדות ואישיות, והם מספקים מענה מקיף לכל השאלות שעולות. באופן ספציפי, ביקשתי הדרכת החייאה לילדים, והנציגים החביבים מיהרו להסביר לי ולדמות את ההדרכה על גבי בובות שהובאו מבעוד מועד.

בנוסף, במקום הוצבה ניידת תרומת דם עם כל הנדרש במקום וצוות מקצועי ומיומן שמח לבדוק ולקבל אתכם לתרומה.

החידוש הגדול ללא כל ספק היה שלוש ניידות אמבולנס פתוחות לקהל הרחב, כאשר נציגי מד"א מוכנים ומזומנים להראות באופן ישיר ובלתי אמצעי איך נראית הניידת מבפנים. זהו גרם להתרגשות רבה מצד הילדים שנכחו במקום, שמיהרו לנצל את ההזדמנות הנדירה לשבת בפנים ולקבל הסבר על כל מה שרואים. ואכן, ניתן מענה מקיף לשאלתם של ילדים מהו אותם מתקנים תלויים בתקרת האמבולנס. התברר כי מדובר במקבעים לצוואר, כולל הדגמה חיה של אחד הנציגים על עמיתו למקצוע.

כאן המקום להתעכב על הנציגים החביבים – רובם ככולם צעירים שעולים לכיתה י', ממש פסיעה מבחירת ההתנדבות בתיכון שכולנו מכירים. כל הצעירים חדורי מוטיבציה, מדברים ברהיטות, ברצינות ובבגרות מעוררת התפעלות. אל תתנו לגיל שלהם לבלבל אתכם – כמות הידע שלהם היא עצומה והם שמחים ומלאי מוטיבציה להפיץ את הידע שלהם.

ולסיום הביקור, הילדים קיבלו ללא עלות חוברת פעילויות בשם "מד"א פנדה" שבה שפע פעילויות והסברים לילדים. מבוכים, תשבצים, תפזורות, סודוקו ומבחנים עצמיים – כולם באוריינטציה לארגון מד"א וכוללים מידע רב על פעילותו, כשהוא נגיש ומותאם לילדים צעירים.

בריאות טובה לכולם!

 

תגובות
תגיות

מאמרים באותו נושא

כתיבת תגובה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support