טכנולוגיה

משואב אבק ופן איכותי למכונית חשמלית

רעיון המכוניות החשמליות צובר תאוצה חדשה גם בקרב יצרניות מוצרי צריכה, מתי יגיע הרגע שנוכל לוותר על הוצאת הדלק השבועית המיותרת?

מתי יגיע הרגע של יותר שקט בכבישים ,פחות זיהום אויר ומחיר שפוי למכונית חדשה?
איך הרגע הזה ישנה לנו את החיים ? האם ההוצאות שלנו על רכב יצטמצמו לרמה נמוכה יותר או שכבר לא בטוח ,האם איכות הסביבה והאויר שאנחנו נושמים יהיה טוב יותר ? כיצד ישפיע שוק המכוניות החשמליות על שוק מכוניות הבנזין או הסולר האם לטובה או לרעה ? מצד אחד ככל שיהיה שיווק גדול יותר של מכוניות חשמליות יכול להיות שמחירי מכוניות הבנזין יירדו משמעותית אולם מתי זה יקרה ?
אז נראה שהרגע הזה הוא לא מיידי אבל בהחלט יש אור בקצה המנהרה .
חברת דייסון הידועה כיצרנית עולמית של שואבי אבק ומכשירי פן פרסמה לאחרונה כי תתחיל לייצר גם מכוניות חשמליות .
החברה צופה כי בשנת 2020 תשיק את המכונית החשמלית הראשונה שלה שתיהייה מבוססת על בטרייה .החברה לאחרונה חשפה כי בשנתיים האחרונות כ400 עובדים כבר החלו לעבוד במרץ על הפרויקט הסודי.
למרות זאת ,עדיין אין אב טיפוס למכונית ואין מיקום אפילו למפעל ייצור אך יחד עם זאת נראה שהחברה פתחה פתח וחזון לחברות שכלל אינן עוסקות בתחום האוטומוביל להתחיל בייצור מכוניות חשמליות.
התחרות בעולם האוטומוביל גדולה מאוד ולכן החברה לא חושפת פרטים נוספים כרגע. אולם כנראה החברה תשקיע כביליון פאונד בפיתוח הרכב ועוד כביליון פאונד בפיתוח הבטרייה.
זו למעשה פעם ראשונה שחברה שאינה יצרנית מכוניות עומדת להיכנס לזירת האוטומוביל מול חברות גדולות שכבר קיימות וחלקן אף השיקו דגמי מכוניות כגון טסלה וקיימות הרבה חברות גדולות שכבר הבטיחו בשנים הקרובות גם להתחיל בשיווק של מכוניות חשמליות כגון פורשה,וולסטפגן ,מרצדס וכמובן גוגל אז העתיד כבר כאן רק צריך להיות סבלניים עוד קצת.

תגובות

כתיבת תגובה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support