הצהרת נגישות

הצהרת נגישות אתר north-tlv.co.il

מנהלת האתר רואה חשיבות בהנגשת האתר לבעלי מוגבלויות ולוקחת צעדים על מנת להביא את האתר נגיש ככל האפשר לפי מידת ההיגיון וההבנה שלה את החוק.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט  :

  1. התכנים שנכתבים באתר, נכתבים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות מסודרות
  2. האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
  3. האתר מאפשר שינוי גודל הגופן ע"י שימוש במקש CTRL ומקלדת העכבר, גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "-" (קונטרול ומינוס).
  4. האתר הינו רספונסיבי וניתן לצפיה באמצעות מספר דפדפנים שונים כגון כרום ,אינטרנט אקספלורר,פיירפוקס ואף במכשירים ניידים
  5. באתר הוגדרו אמצעי ניווט פשוטים ,תפריטים רחבים וברורים ומעט אמצעי ניווט על מנת לאפשר למשתמש\גולש להגיע במהירות לנושא שחיפש
  6. כל העמודים באתר כתובים בקוד תקין .
  7. כל הטפסים באתר נגישים לקוראי מסך ומשתמשי מקלדת , גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab  תעביר בין השדות השונים בטפסים.
  8. באתר יש תוסף חיפוש המאפשר להקליד מילה ולבצע חיפוש על פני כל האתר ולאתר מידע במהירות
  9. לאתר נוסף תפריט הנגשה מיוחד שמסייע להנגשתו להגדיל גופן, להקטין גופן, להציג בשחור לבן, לבחור במוד של ניגודיות גבוהה ,לבצע הדגשת קישורים, להעביר לגופן קריא במוד אריאל ולבצע איפוס.

הערה: למרות המאמצים להנגיש את האתר ככל האפשר לבעלי מוגבלויות ייתכן ויתגלו חלקים ,דפים ,תפריטים אזורים באתר שאינם מונגשים מספיק לבעלי מוגבלויות מנהלת האתר עושה כל שביכולתה לשפר את האתר מעת לעת לבעלי מוגבלויות  בכל נושא ובקשה בעניין זה ניתן לפנות גם לאימייל info@north-tlv.co.il .

תגובות
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support